צמיגים בזול – כדאי או לא כדאי?

האם גם הצמיגים שלכם איבדו את כושר ההנהגה על הכביש? כמו בכל דבר גם כאן, צמיגים עשו את שלהם וצריך להחליף אותם אבל האם צמיגים בזול זו התשובה או שאולי מחיר שווה לכל כיס? מה קודם למה? איך מחליפים צמיגים? הנה כמה דברים שיהפכו את הבחירה שלכם לנכונה ובעיקר מועילה ובטוחה לטווח הארוך.

איך מחליפים צמיגים ויוצאים מזה בזול?

צמיגים בזול, המון אנשים מחפשים צמיגים נכונים במחיר שלא יקרע להם את הכיס אבל כאן נכנסים כמה פרטים שחשוב לקחת בחשבון לפני שיוצאים לדרך. בוחרים צמיגים? אל תשכחו לבחור אותם תואמים ואם אתם מחליפים צמיגים בחלקו האחורי של הרכב, בחרו שני צמיגים ולא אחד- זה חשוב כי אם לא תעשו כך אתם עלולים לצור מצב של אי יציבות והתשובה כמו כתובה על הקיר. מנעו סכנה!  בחרו צמיגים במדיה זהה למה שרשום לא רק ברישיון אלא גם על פי הוראות היצרן. בגדול? אם תשאלו את המומחים עדיף שתבחרו 4 צמיגים ותחליפו יחד.

אלו צמיגים השוק הפתוח מציע?

צמיגים בזול מאפשרים לכם לבחור בין היתר כמה וכמה סוגי צמיגים המתאימים לכם גם בהיבט העלות. אתם לא חייבים יקר, כאן מאפשרים לבחור את הצמיגים לפי הצרכים המדויקים. אז מה קודם למה? צמיג ירוק? הוא למשל מביא לא מעט יתרונות כמו צריכת דלק קטנה יותר וכך גם שחיקה מופחתת. מחפשים חסרונות? כמו בכל דבר החיסרון כאן יהיה קשור באחיזת הכביש- כאן האחיזה תהיה הרבה יותר נמוכה.

בין שאר הבחירות יש גם צמיגים רגילים, צמיגים ייעודיים לנסיעה ספורטיבית וצמיגים ייעודיים למשטחים רטובים- אלו למשל יפגינו ביצועים חלשים יותר כשיגיעו למשטח יבש.

מה צריך לעשות לאחר רכישת צמיגים?

אז רכשתם צמיגים בזול, עכשיו רק נדרש מכם להשתמש בהם בחוכמה, אז מה קודם למה? אם תשאלו לצורך העניין את יצרן המכוניות הוא בטח יספר לכם על בדיקת לחץ האוויר של הצמיגים החדשים. לא יודעים איפה להסתכל? בספר הרכב עצמו יימצאו כל הערכים המדויקים ויפנו אתכם למקום הרלוונטי.